Celem naszej pracy jest dostarczenie zarówno klientom indywidualnym jak i firmom najlepszych jakościowo materiałów w najlepszych cenach.

Wieloletnie doświadczenie

Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1990 roku koncentrując się na prowadzeniu handlu oraz usług na terenie Skarżyska-Kamiennej. Od 2005 roku hurtownia MIREX wraz z kilkoma innymi podmiotami z Polski weszła w założycielski skład Grupy Zakupowej EL-SIGMA. Dzisiaj z naszych usług korzystają firmy i indywidualni odbiorcy z kraju i zagranicy. Przez te lata zdobyliśmy unikalne doświadczenie, dzięki któremu nasza znajomość rynku pozwala przedstawić Państwu najlepsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach.

Nasza kadra

Korzystając z naszych usług są Państwo zawsze pod opieką wykwalifikowanego personelu, który zapewni najlepsze rozwiązania w celu zaspokojenia państwa potrzeb. Dbamy o to, aby jakość usług świadczonych przez nasza personel był zawsze na jak najwyższym poziomie. Fachowcy w naszych sklepach chętnie pomogą rozwikłać problemy, dzięki czemu przez cały czas mogą dzielić się swoją wiedzą.

Szeroki asortyment

Aktualnie w naszych magazynach znajduje się około 8 000 artykułów, dzięki któremu możemy w szybkim czasie kompletować różnorodne dostawy, oraz realizować szeroki zakres zamówień indywidualnych. Cały nasz asortyment to wyłącznie produkty od solidnych dostawców, dlatego możemy zapewnić klientów o jakości sprzedawanego towaru.